Informații de ultima oră

Ludogoreţ învinsă cu 4-0 de Tottenham, Rangers, 2-2 cu Benfica

1 min read
albirea-dintilor.com alcooldiscount.ro espressocafe.ro

Rezultate înregistrate în partidele disputate, în grupele Ligii Europa:Grupa BDundalk – Rapid Viena 1-3Au marcat: Shields ’63 (penalti) / Knasmullner ’11, Kara ’37, ‘58Grupa CBayer Leverkusen – Hapoel Beer Sheva 4-1Au marcat: Schick ’29, Bailey ’48, Demirbay ’76, Alario ’80 / Shviro ‘58OGC Nice – Slavia Praga 1-3Au marcat: Gouiri ’61 / Lingr ’15, Olayinka ’64, Sima ‘75În minutul 90+2, de la gazde a fost eliminat Boudaoui.La Slavia Praga, Nicolae Stanciu a fost rezervă.Grupa DGlasgow Rangers – Benfica Lisabona 2-2, meci arbitrat de Radu PetrescuAu marcat: Arfield ‘7, Roofe ’69 / Ramos ’78, Pizzi ‘81La Rangers, Ianis Hagi a fost rezervă.Standard Liege – Lech Poznan 2-1Au marcat: Tapsoba ’63, Laifis ‘90+3 / Ishak ‘61În minutul 45+2, de la gazde a fost eliminatOulare. Şi oaspeţii au avut un jucător eliminat, pe Crnomarkovic, în minutul 75.Grupa EGranada – Omonia Nicosia 2-1Au marcat: Suarez ‘8, Neva ’73 / Asante ‘60PSV Eindhoven – PAOK Salonic 3-2Au marcat: Gakpo ’20, Madueke ’51, Malen ’53 / Varela ‘4, Tzolis ‘13Grupa FAZ Alkmaar – Real Sociedad 0-0Napoli – Rijeka 2-0Au marcat: Anastasio ’41 (autogol), Lozano ‘75Grupa JTottenham – Ludogoreţ Razgrad 4-0Au marcat: Vinicius ’16, ’34, Winks ’63, Moura ‘73La Ludogoreţ, Cosmin Moţi şi Dragoş Grigore au fost integralişti, iar Claudiu Keşeru a jucat până în minutul 68, scrie stiripesurse.ro.