December 4, 2020

Știri pe bune

Informații de ultima oră

Primăria Năvodari are CITY MANAGER. Vezi cine e!

1 min read
Liliana Mară este primul City manager al orașului Năvodari. Aceasta a ocupat, în mandatul trecut, funcția de viceprimar al orașului.Liliana Mară și-a dat demisia din funcția de consilier local pentru a deveni primul City Manager al orașului Năvodari.„Continuăm împreună pentru orașul Năvodari!Din dispoziția domnului primar Florin Chelaru, începând de luni, 9 noiembrie 2020, am fost numită în funcția de administrator public al orașului Năvodari. După cei 4 ani în echipă în calitate de viceprimar, sunt convinsă că mergem pe drumul corect pentru dezvoltarea orașului nostru. Am demonstrat în mandatul trecut că valoarea echipei stă în proiectele și lucrurile bune care s-au făcut pentru Năvodari și năvodăreni și că merităm să continuăm.Noua provocare de administrator public al orașului Năvodari mă onorează, iar încrederea domnului primar și a colegilor din Primărie mă obligă și mă responsabilizează în egală măsură.Voi fi același om implicat, dedicat și loial intereselor orașului nostru și sunt convinsă că împreună vom continua să facem lucruri bune pentru Năvodari!”, a transmis Liliana Mara, noul City Manager al orașului Năvodari.Candidatul care va ocupa acest post vacant este Iany Lascu, fiind următorul de pe lista de consilieri, a declarat pentru Replica Florin Chelaru, primarul orașului Năvodari.D.B.Citește mai departe

Leave a Reply

Copyright © All rights reserved. | by AF themes.